Seoses 2018. aasta septembris jõustunud Vene Föderatsiooni tolliseaduse muudatustega kehtestati täiendavad nõuded liisingufirmadele kuuluvatele sõidukite sisseveole Venemaa territooriumile. Õigusaktide muudatuste kohaselt võib Venemaal üheaegselt, ilma täiendavat tollitasu maksmata, viibida ainult üks eraisikule või ettevõttele kuuluv sõiduk. Iga järgneva sõiduki eest tuleb tasuda deposiit. Hetkel kahjuks Luminorile (endisele Nordea Finance Estonia ASile ja ASile DNB Pank) kuuluvaid sõidukeid Venemaa territooriumile ilma tagatisraha maksmata ei lubata.
 
Palume klientidel varuda kannatust kuni olukorra lahendamiseni ja kasutada Venemaale sõiduks kas ühistransporti või arvestada nõudega tasuda piiri ületamisel sõiduki eest deposiit. Deposiidi summa sõltub sõiduki ehitusaastast ja mootorimahust. Näidiskalkulaator on leitav aadressil www.tks.ru/auto/calc/. Peale auto väljumist Venemaa territooriumilt tagastatakse deposiit 2-3 kuu jooksul.
 
Mõistame klientidele tekitatud ebamugavusi ja kinnitame, et oleme tegutsenud ning tegutseme jätkuvalt olukorra parandamise nimel.