Valmistume Luminori uute pangakanalite tulekuks ja soovime, et oluline info jõuaks kindlasti Teieni ning oleksite muudatusteks aegsasti valmis.

Seetõttu palume kõigil klientidel üle vaadata ja vajadusel uuendada oma kontaktandmeid: aktiivselt kasutuses olevat aadressi, e‑posti aadressi ja telefoninumbrit. 

Kõigil kasutajatel tulevikus isiklik kasutajatunnus

Luminori uutes digikanalites peab ka kõigil ettevõtte esindajatel olema oma isiklik kasutajatunnus, millega saab teha tehinguid nii oma eraisiku kontode kui ka kõikide seotud ärikontode alt. Ära kaob võimalus kasutada internetipanka sisenemiseks ettevõtte internetipanga lepinguga seotud kasutajatunnust. 

Kui Teil pole veel isikliku kasutajatunnust, siis selle saamiseks on vaja sõlmida isiklik internetipanga kasutaja leping. Oleme aktiivsetele klientidele vastavat infot eelnevalt jaganud ning saatnud allkirjastamiseks eeltäidetud lepingu. 

Lepingu saame Teiega allkirjastada digitaalselt ning see ei eelda pangakontori külastust. Lepingu sõlmimiseks või sellega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust internetipangas, e‑posti aadressil info@luminor.ee või helistage meie klienditoe telefonil +372 628 3300.