Üleriigilise ettevõtlusnädala raames toimunud Pärnumaa 2018. aasta parimate ettevõtete tunnustamisel pälvis Luminori Julge Ettevõtja preemia WebARX OÜ.

“WebARX’i tegevus veebilehtede kaitsmisel küberrünnakute vastu on hea näide sellest, kuidas teenuse arendamiseks ja müügiks kasutatakse kaasaegseid tehnoloogiaid. Ettevõte jäi oma eduka tegevusega radarile juba startup faasis ning seda nii rahvusvaheliselt kui ka kohalikul turul,” sõnas Luminor Eesti äripanganduse juht Krõõt Kilvet auhinda Pärnus üle andes. Lisaks tunnustusele kaasneb võiduga ka võimalus tasuta ärikonsultatsiooniks Luminori tippjuhtidega ettevõtte edasiseks teenusedisainiks ja finantsjuhtimiseks.

Julge Ettevõtja auhinnaga tunnustab Luminor ettevõtteid üle Eesti nende innovaatiliste lahenduste kasutamise eest. “Pärnumaal võidu koju viinud julget ettevõtjat iseloomustab leidlikkus ja võime kohaneda valitseva majandusolukorraga. Kaalukeeleks valiku tegemisel said innovaatilised ideed, kestlik ärimudel ning kohaliku tasandi kõrval ka rahvusvaheline jalajälg,” lisas Kilvet.

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mille raames tunnustatakse maakonniti edukaid äriühinguid ja silmapaistvaid isikuid.