10. oktoobril valis Luminori nõukogu panga uueks juhatuse liikmeks ja riskijuhiks Georg Kaltenbrunneri. Georg Kaltenbrunner võtab 1. novembril üle Hannu Saksala töö, kes naaseb Soome.

Luminori tegevjuht Erkki Raasuke tänas Hannu Saksalat riskijuhtimise valdkonna juhtimise eest alates Luminori asutamisest ning tervitas panga uut riskijuhti Georg Kaltenbrunnerit. „Luminor on jõudnud sellesse muutumisprotsessi etappi, kus me peame keskenduma nii praeguste ülesannete edukale lõpuleviimisele kui ka pikaajalisele arengule. Georgi varasem kogemus teeb temast suurepärase täienduse panga juhtkonnale ning mul on hea meel, et ta meie meeskonnaga liitub.“
 
Georg Kaltenbrunner ütles, et Luminoriga liitumine on põnev, kuna see annab võimaluse ehitada üles tulevikupanka ning olla Balti riikide pangandus eesrinnas. „Luminor on piisavalt suur, et midagi reaalselt ära teha, kuid piisavalt väike, et kiiresti edasi liikuda ja uuendusi läbi viia. Lisaks on Luminor Baltikumi ainus suur iseseisev pank ning on seega Euroopa ühe tähtsaima piirkonna finantssüsteemi jaoks väga oluline.“
 
Georg Kaltenbrunneril on 20 aastat kogemust panganduse valdkonnas, ennekõike pankade haldamise ja juhtimise, aga ka riskihalduse alal. Ta on varem olnud Nordea tegevusriskide juht ning töötab praegu Nordea kontserni finants- ja varahaldusvaldkonna tegevjuhina, vastutades strateegiate ja kavandamise, ümberkorralduse, olulisimate strateegiliste projektide ning operatiivjuhtimise eest. Lisaks kuulub ta Nordea Funds Ltd juhatusse, mis on Põhjamaade suurim investeerimisfondide haldusühing, hallates 100 miljardi euro väärtuses varasid. Georgil on rahanduse alane doktorikraad Londoni Ärikoolist ning raamatupidamise ja rahanduse alane magistrikraad Londoni Majanduskoolist.
 
Nõukogu määras panga juhatusse ka Marilin Pikaro ja Indrek Heinloo.  Marilin Pikaro on Luminori praegune vastavuskontrolli juht ning Indrek Heinloo arendusjuht, vastutades Luminori tehnoloogiliste muudatuste elluviimise eest. Mõlemad valiti juhatuse liikmeteks, kuna nende töövaldkonnad on panga strateegilise arengu seisukohast olulised, mis peaks kajastuma ka Luminori juhtimises.