Ivi Heldna

Ivi Heldna

Tänasest, 20. maist juhib Luminori baltikumiülest kommunikatsiooni pikaaegse avaliku ja erasektori kogemusega Ivi Heldna.

„Mul on väga hea meel Ivi liitumise üle meie organisatsiooniga. Luminor on läbi tegemas väga mahukat ümberkujunemise protsessi, et saada Baltikumi parimaks finantsteenuste pakkujaks siinse regiooni ettevõtlikele inimestele. Selged sõnumid ja tõhus kommunikatsioon meie tegevuste ja eesmärkide kohta nii avalikkusele kui organisatsioonis sees on selle protsessi toetamiseks täna ja tulevikus väga olulised,“ ütles Luminori juhatuse esimees Erkki Raasuke.

Ivi Heldna sõnul on kommunikatsioonil väga suur roll selles, kui edukas üks organisatsioon oma eesmärkide saavutamisel on, ning millised on tema suhted töötajate, klientide ja partneritega. „Mulle meeldivad Luminori väärtused ja ma soovin kaasa aidata seatud eesmärkide saavutamisse. Ühtlasi on see harukordne võimalus olla ühe ettevõtte niivõrd suure ja kiire muutumise juures ning selle õnnestumisse oma panus anda,“ ütles Heldna.

Ivi Heldnal on rohkem kui 20-aastane kommunikatsioonijuhtimise kogemus nii era kui avalikus sektoris, Eestis ja välisriikides. Vahetult enne Luminoriga liitumist juhtis Heldna rahandusministeeriumi kommunikatsiooniosakonda. Ta on nõustanud sotsiaalkindlustusametit, olnud nii maksu- ja tolliameti kui justiitsministeeriumi avalike suhete juht ning juhtinud Estonian Business Schooli turunduse ja avalike suhete osakonda. Ivi Heldna on nõustanud Euroopa Liidu twinning projektide raames Rumeenia, Armeenia ja Jordaania ametiasutusi. Heldna on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala.