Luminori finantsjuht Jonas Eriksson teavitas panga nõukogu, et perekondlikel põhjustel on ta otsustanud oma ametikohalt ja panga juhatusest taanduda.

Eriksson jääb ametisse aasta lõpuni, mis jätab pangale piisavalt aega uue finantsjuhi leidmiseks ning tagab sujuva üleminekuprotsessi.

Luminor panga nõukogu esimees Nils Melngailis kommenteeris, et Jonas on meeskonnas kõrgelt hinnatud liige. „Ta on andnud ettevõtte jaoks olulisel üleminekuperioodil selle edusse märkimisväärse panuse ja me soovime talle edaspidiseks kõike head,“ lisas ta.

Luminori tegevjuhi Erkki Raasukese sõnul on Jonas olnud väga pühendunud, tõhus ja professionaalne kolleeg. „Tal on olnud oluline roll paljude muudatuste tegemisel, mis toetavad meie ümberkujundamist. Oleme talle tema panuse eest tänulikud,“ ütles Raasuke.

Luminori finantsjuht Jonas Eriksson lisas omalt poolt, et tal on olnud au kuuluda Luminor meeskonda. „Balti regiooni kasv ja areng saavad Luminori pakutavast tugevast kohalikust toest palju kasu. Luminori teekond on alles alanud, kuid olen otsustanud ametist lahkuda, sest praegune olukord on teinud reisimise kodust välismaale pikemas perspektiivis keeruliseks,“ täpsustas Eriksson.