Luminor paneb välja 2000 euro suuruse stipendiumi, mille eesmärk on tuua majandusse värskeid ideid ja uudseid lahendusi. Stipendium on suunatud ühele majandus- või tehnoloogiavaldkonna õppurile enesetäiendamiseks väliskõrgkoolis.

Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fondi Luminori allfondi 2000 euro suurusele stipendiumile saab kandideerida 15. oktoobrini. Kandideerima on oodatud kõikide õppeastmete õppurid.

„Eesti ettevõtjad paistavad maailmas üha enam silma oma tõeliselt ambitsioonikate ideede ning nende julgete teostuste poolest. Meil on põhjust saavutatu üle uhkust tunda, ent samas tuleb edasi pingutada, et meie ärikeskkond oleks parimatest parim ning toodaks lennukaid ideid ja lahendusi ka tulevikus,“ ütles Luminori privaatpanganduse ja varahalduse juht Gunnar Toomemets.

Toomemetsa sõnul vaatame lähema kümne aasta jooksul majanduskasvu võimalusi otsides üha rohkem täna rahvusvahelist kogemust ja tipptasemel haridust omandavate noorte otsa. „Õppurite suunamine teadus- ja arendustegevuse ning tulevikutehnoloogiate juurde on vundament, millele ehitame tuleviku Eestit,“ lisas Toomemets.

2019-2020 õppeaasta stipendiumi taotlused tuleb esitada Eesti Rahvuskultuuri Fondile. Taotlemiseks vajalikud dokumendid on:

Taotlusi saab esitada elektrooniliselt post@erkf.ee, posti teel ja sihtasutuse kontoris aadressil:

Lisainfo Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond kodulehel: www.erkf.ee

Mullu esmakordselt välja antud Luminori stipendiumiga toetati Artur Loorpuu magistriõpinguid Hollandi rahvusvahelises tehnoloogia ülikoolis Delft University of Technology.
 
Lisainfo: Martin Kõrv