Kalle Kose, Luminori privaatpanganduse portfellihaldur

Kalle Kose, Luminori privaatpanganduse portfellihaldur

Kalle Kose, Luminori privaatpanganduse portfellihaldur

Kui olete otsustanud oma investeeringuid ise hallata, siis vajate muu hulgas korralikke tööriistu, näiteks mugavat ja võimalusterohket tehingukeskkonda. Seepärast on meil hea meel teatada, et oleme valmis saanud oma investeerimisplatvormi Luminor Investor. Tegemist on just iseseisvalt toimetava investori tööriistaga, mis teeb investeerimisilmas navigeerimise lihtsaks ja mugavaks.
 
Mitmekülgne instrumendivalik

Luminor Investori platvormi kaudu on saadaval suur valik aktsiaid, üksikemitentide võlakirju, börsil kaubeldavaid fonde ja investeerimisfonde. Esindatud on nii Euroopa, USA kui ka arenevate riikide turud. Kaubelda saate mitmetes erinevates valuutades, nende seas on näiteks euro ja USA dollar, aga ka Rootsi, Norra, Taani ning Suurbritannia vääringud.

Fondidest on saadaval ka börsil kaubeldavad suurimate globaalsete emitentide fondid (ETF), mis investeerivad nii arenenud kui ka arenevate turgude eri varaklassidesse. Lai valik fonde võimaldab portfelli mitmekesistada erilaadsete instrumentidega, olgu need siis näiteks dividende maksvad fondid, väärtusaktsiate fondid või hoopis momentum-strateegiale või madala volatiilsusega aktsiatele tuginevad fondid.

Kõik need võimalused on vaid paari kliki kaugusel. Kui soovite aga portfelli riske hajutada üksikemitentide võlakirju kaasates, siis ka seda on võimalik kiiresti ja mugavalt korraldada.
 
Kalkulaator ja otsingufiltrid

Investeeringukulude kalkulaator aitab Teil hinnata täpset rahalist kulu, mis kontohoolduse, positsiooni soetamise või realiseerimisega kaasneb.

Investeeringu esmase valiku muudavad lihtsamaks finantsandmete vaatlemise võimalus ja muud otsingufiltrid. Näiteks kui soovite koostada aktsiate kohta päringut analüütikute ostusoovituste alusel, siis jääb üle vaid vastav filter otsingule lisada.

Filtrite hulgas on muudki vajalikku. Saate näiteks sorteerida aktsiate seast välja madalaima hinna-kasumi suhtarvuga energiasektori esindajad eri valuutade kaupa ja reastada need otsingutulemused veel turukapitalisatsiooni põhjal. Ka võlakirjade valimine ja sorteerimine on lihtsam, kui rakendate eri otsingukriteeriumeid (näiteks kupongid, lunastustähtajad, tulusus tähtajani).
 
Ülevaatlik keskkond

Ka portfelli arvepidamine ja tootlusarvestus on võimalused, ilma milleta ei kujuta tegus investor turgudel toimetamist ette. Mõistagi on need lahendused samuti Luminor Investori platvormi loomulik osa.

Sõelale jäänud ettevõtete kohta võite Luminor Investori keskkonnas lugeda ka uudiseid ja artikleid. Kahtlemata leidub internetiavarustes tohutus koguses veelgi põhjalikumat infot, kuid selles orienteerumine pole lihtne ülesanne. Luminor Investori abil on aga väga mugav minna just huvipakkuva ettevõtte uudiste jaotisse ja saada kogu vajalik teave kohe kätte.

Luminor Investori platvormile pääsete ligi peale arvuti ka nutiseadmest, seega võite investeeringutega tegeleda isegi bussis, lennukis või poesabas.
 
Olete oodatud meie uut tööriista proovima!

Kasutajaks registreerimine ei maksa midagi ja juhised leiate Luminori veebilehelt.