Luminor ühtlustab jätkuvalt oma tegevust ja süsteeme kõigis Balti riikides ning on valinud Eurobase’i pakutava Siena lahenduse oma turgude ja varahalduse valdkonna konsolideerimiseks. Kavandatavad muudatused aitavad Luminoril edendada ühtsete ja kaasaegsete digitaalsete klienditeenuste arendamist.

Luminor Bank AS (Luminor) sõlmis Eurobase’iga lepingu 2018. aasta lõpus ning on valinud oma varahalduse, kauplemise ja turgudega seotud tegevuse lahenduseks Siena, mis hõlmab Siena veebiülest äriklientidega tehingute tegemise platvormi. Selle kasuks otsustas Luminor pärast hoolikat valimist, kuna antud lahendus on kõige põhjalikum ning sobib kõige paremini esitatud nõudmistega.

Selle lahenduse rakendamist kommenteerides kinnitas Luminori säästmis- ja turutoodete osakonna juhataja Mindaugas Tutlys:

Meil on hea meel alustada partnerlust Eurobase’iga. Nad mõistavad selgelt meie eesmärke ja reageerivad kiiresti ning me näeme neid praegu peamise strateegilise partnerina oma käimasolevas ja tulevases arendustöös varahalduse ja turutehingute protsesside puhul.

Eurobase Banking Solutionsi tegevjuht Joe Locke lisas:

Eurobase on uhke, et saab töötada koos Luminoriga. Tänu Põhjamaade piirkonna kahe suurima panga toetusele ja struktuurile ning nende soovile viia oma jae- ja äripanganduse klienditeenindus uuele tasandile ootame väga partnerlust Luminoriga ja soovime aidata panka tema strateegiliste eesmärkide saavutamisel.

Eurobase'ist: Eurobase on pakkunud ettevõtetele varahaldus-, kauplemis- ja müügilahendusi üle 30 aasta, aidates neil olla turul esirinnas ja võimaldades pidada sammu kasvava reguleerimiskoormusega. Eurobase pakub suurepärast kliendikogemust ja võimalust kasutada uusi uuenduslikke teenuseid minimaalse pingutusega. Kuna nii palju erinevaid institutsioone on valinud Siena, on meist saanud üks enim usaldatud ja usaldusväärseim lahenduste pakkuja turul.