Luminor avas esmaspäeval, 23. septembril, Tallinnas Ülemiste Citys esimese pop-up kontori, samasugust uudset lähenemist klientidele on edaspidi plaanis rakendada ka Lätis ja Leedus.

“Esimesse pop-up kontorisse aadressil Valukoja 7 kolib Luminori partnersuhete meeskond oktoobri lõpuni, et tulla tavapärasest pangahoonest välja klientidele lähemale ja pakkuda uudses keskkonnas finantsnõu, põnevaid vestlusringe ning mõnusat kohtumispaika rahaasjadest rääkimiseks. Igapäevaselt hakkab teistmoodi kontoris tööle 2-3 inimest, kes võtavad vastu kliente, pakuvad finantsnõu, tutvustavad digikanaleid ja muid lahendusi. Kui klient soovib põhjalikumat konsultatsiooni, tuleb Luminori vastav ekspert pop-up kontorisse kohale,“ ütles Luminori partnersuhete juht Kristjan Jasinski.
 
Pop-up kontoris töötamist on Luminoril plaanis laiendada lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus.
 
Lisaks korraldab Luminor terve oktoobri vältel Ülemiste linnakus erinevaid seminare näiteks rahatarkusest, pensionipõlve planeerimisest, kodu soetamisest ja paljust muust. Huvipakkuvatest teemadest võib alati märku anda ka aadressil partner@luminor.ee, nii saame head ideed ka ellu rakendada.
 
Pop-up kontor püstitati koostöös Eesti majatootjaga Ööd majad, kelle peegelmaju iseloomustab julge disain ja uudne lähenemine.
 

Lisainfo: Martin Kõrv