Alates 4. detsembrist suunab Luminor Läti ja Leedu varasemate DNB klientide kontole saabuvaid välismakseid uute korrespondentpankade kaudu. Eesti kliente praegune muudatus ei puuduta.

Korrespondentpankade muutmine muudab ka Luminori välismaksete rekvisiite. Palume klientidel oma äripartnereid ja muid asjasse puutuvaid isikuid sellest esimesel võimalusel teavitada, et vältida sissetulevate maksetega seotud viivitusi.
 
Luminor hakkas oktoobri alguses suunama USA dollarites tehtavaid makseid Citibanki kaudu. Eelmisel nädalal asus Luminor makseid suunama ka läbi UniCrediti, Commerzbanki, PKO Banki, Bank Pekao ja Nordea, mis toetavad 11 valuutat. See tähendab, et Luminor on saanud valmis oma sõltumatu korrespondentpangavõrgustiku, mis toetab kokku 14 valuutat.
 
Läti LuminorDNB internetipanga makseteenuste kasutajaid on teavitatud 12 valuuta (AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, HUF, JPY, PLN, SEK, RUB ja USD) makserekvisiitide muutumisest.
 
Leedu LuminorDNB internetipanga makseteenuste kasutajaid on teavitatud 11 valuuta (AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, HUF, JPY, PLN, SEK ja USD) makserekvisiitide muutumisest.
 
Korrespondentpankade täielik nimekiri on saadaval meie filiaalide veebilehtedel:

Luminor on Baltimaades umbes miljoni kliendi ja 2500 töötajaga suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja: 2019. aasta kolmanda kvartali lõpu seisuga kuulus Luminorile 16,8% hoiuste ja 19,5% laenude turuosa. Omakapitali kogusumma küündib 1,6 miljardi euroni ning Luminor on kapitaliseeritud 18,7% ulatuses esimese taseme põhiomavahenditega (CET1).