2020. aasta jaanuaris hakkas Luminor kõigis kolmes Balti riigis kasutama laekuvate välismaksete puhul uusi korrespondentpanku.

Luminor on astunud olulise sammu emapankade maksesüsteemidest eraldumisel ning loonud oma korrespondentpangandusvõrgu. Põhjamaade valuutade puhul jätkab Luminor koostööd Nordea ja DNBga. Teiste põhivaluutade jaoks on Luminor loonud korrespondentpankadega nii otsesed koostöösuhted kui ka kaudsed ühendused Luminori Eesti esinduse kaudu.
 
Kliente on rahvusvaheliste maksete rekvisiitide muutumisest teavitatud. Muudatus puudutab kliente, kes võtavad vastu piiriüleseid makseid, ning vältimaks edaspidiseid makseviivitusi, soovitatakse neil teavitada muudatustest ka oma äripartnereid ja teisi asjaomaseid isikuid. Väljuvaid rahvusvahelisi makseid see muudatuse etapp ei puuduta.
 
Luminor pakub klientidele makseteenuseid 14 valuutas – AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, HUF, GBP, JPY, NOK, PLN, SEK, RUB ja USD. Paljude valuutade osas on Luminor Bank AS (SWIFT RIKOEE22) otsene korrespondentpank, mis töötleb korrespondentpankadesse tehtud rahvusvahelisi makseid. Uued korrespondentpangad on USAs ja Euroopas Citi, Saksamaal Commerzbank ja Unicredit, Ühendkuningriigis Natwest, Venemaal Unicredit Russia ja Raiffeisen Bank ning Poolas PKO Bank ja Bank Pekao.
 
Klientide jaoks jääb sissetulevate maksete saajapanga SWIFT samaks:

Uute korrespondentpankade täieliku nimekirja leiab meie kodulehelt:
EE:
luminor.ee/ee/korrespondentpankade-nimekiri
LT:
luminor.lt/en/correspondent-banks#luminor-dnb-correspondent-banks 
luminor.lt/en/correspondent-banks#luminor-nordea-correspondent-banks
LV:
luminor.lv/en/correspondent-banks#for-riko-account-owners
luminor.lv/en/correspondent-banks#for-ndea-account-owners