Hea klient!
 
Toome Sulle häid uudiseid! Tänu septembris jõustuvale seadusemuudatusele võime peagi kujundada oma II samba pensionifondid ümber nii, et need vastaksid Sinu ootustele senisest veelgi paremini. 
 
Alandame A Pluss, A ning B pensionifondide valitsemistasusid ning suurendame aktsiaosakaalu pensionifondides. See tähendab, et tulevane pension saab kasvada soodsama teenustasu arvelt ning tänu suuremale aktsiate osakaalule on võimalus saavutada suuremat tootlust*.
 
Loe lähemalt muudatuste tingimuste, prospekti ja põhiteabe dokumentidest. Muudatuse sisu ja mõjuga saad täpsemalt tutvuda muudatuse mõju analüüsist.

Faktid

* Risk = tootlus. Tootlus = risk. Aktsiad on riskantsemad kui võlakirjad. Mida rohkem aktsiaid seda suurem on risk investeeringuga kaotada. Seda suurem on tootluse ootus. Fondide eelmiste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet Fondi järgmiste perioodide tootluse kohta.

Mida pikem aeg pensionini, seda rohkem võid riske võtta. Sest sul on aega oodata, mil turud langusest taastuvad. Sa ei pea raha kohe kasutusele võtma. Penisoniea lähenedes tasub olla ettevaatlikum.

Aktsiaosakaalu muutus meie II samba fondides (vana ja uus maksimum tase): Luminor A Pluss 75% ->100%: Luminor A 50%->60%; Luminor B 25%->30% ja Luminor C 0%->10%.

Vaata, mida Sulle soovitame: www.pensionifondid.ee

Muudatused jõustuvad 2. septembril 2019