Täna Viljandis avatud Luminori iseteeninduskontoris saab teha kõiki igapäevaseid pangatoiminguid. Samuti on olemas ruum, mida saab kasutada eelbroneeringu alusel halduriga kokkusaamiseks või isiklikuks ärikohtumiseks.

„Viljandi iseteeninduskontoris on sularahaautomaat, kliendiarvuti internetipanga kasutamiseks ning võimalus suhelda pangatöötajaga Skype’i teel. Samuti on võimalus kohtuda oma halduriga video vahendusel või eelnevalt kokku leppides ka koha peal,“ kinnitas Luminori lääne regiooni kontorite juht Merike Ohak.

Viljandi iseteeninduskontori avamine on osa Luminori uue tegevusmudeli kasutuselevõtust kolmes Balti riigis. Luminori jaepanganduse juhi Kerli Gabrilovica sõnul kasutas juba mullu 80 protsenti kõikidest Luminori klientidest oma igapäevaste pangatoimingute tegemiseks e- ja kaugkanaleid.

„Inimesed eelistavad kontoritesse kohale tulemise asemel oma igapäevaste pangatoimingute tegemiseks internetipanka ja mobiilirakendust. Näiteks internetimaksete maht suurenes mullu 95 protsenti,“ ütles Gabrilovica. Alguses on Viljandi uues iseteeninduskontoris kohal ka Luminori töötaja, kes vajadusel inimesi abistab ja juhendab.

Iseteeninduskontori avamisel jagas oma mõtteid päriselu ja virtuaalmaailma piiride hägustumisest ning selle mõjust teatrimaailmale näitleja Priit Loog.

Luminori Viljandi iseteeninduskontor asub aadressil Tartu 11 / Lossi 25 ja on avatud ööpäevaringselt.

Lisainfo: Martin Kõrv