Global Fintech Hub LATTICE80 seadis ritta 200 kõige enam Euroopa fintech valdkonda mõjutavat persooni. Eestist jõudis esisajasse Luminori igapäevapanganduse toodete juht Jevgenijs Kazanins.
 
Kazanins panustab Luminori ambitsiooni tõusta kolme aastaga juhtivaks digitaalseks finantspartneriks Baltikumi ettevõtlikele inimestele. 
 
„Praegu on õige aeg teha revolutsiooni – näeme, et kliendid vajavad paindlikku ja tehnoloogiliselt arenenud partnerit, kes suudaks nende vajadustele vastavalt kohaneda,“ rõhutab Kazanins.
 
Samas märgib ta, et pangandussektoril on üldiste arengutega keeruline tempot hoida, kuna selleks vajaminevad tööd on mahukad. 
 
LATTICE80 on globaalne fintechi keskus, peakontoriga Londonis, mis kaardistab regulaarselt võtmeisikuid, kes mõjutavad oma tegevusega kõige rohkem fintechi sektorit. Ühtlasi viidatakse ülevaatega inimestele, keda tasub fintechi sektori arengutega kursisolemiseks jälgida. Kazanins on üks kahest tegijast, kes Eestist LATTICE80 pingeritta jõudis. 
 
Luminoriga liitus Kazanins 2018. aasta alguses, hakates juhtima igapäevapanganduse toodete arendamist Baltikumis. Tal on seljataga edukas töökogemus fintechi sektoris ning ta on olnud selle valdkonna üks aktiivsemaid esindajaid.