Kuldkala täidab 3 soovi muinasjutus

Täida oma unistused säästes ja hoiustades

Reservhoius

Reservhoius on paindlik hoius eraisikule – vajaduse korral võib raha hetkega reservhoiuselt arvelduskontole kanda. Ühe korra kuus saab seda teha tasuta. 

Loe lähemalt

Kolmas pensionisammas

Kogumine on lihtne ja kasulik. Pange igal kuul kõrvale nii palju, kui teile sobib, ning täna säästetud raha hakkab looma teie tuleviku elustandardit. Kui soovite tulevikult enamat, liituge vabatahtliku pensionifondiga.

Tähtajaline hoius

  • Kui valid pikema perioodi, saad kõrgemad intressid
  • Kui avad hoiuse internetipanga või mobiilipanga kaudu, on intressid paremad.
  • Tähtajaline hoius võib olla erinevates valuutades.

Loe lähemalt

Kasulikud lingid

Tagatisfond tagab hoiuseid kuni 100 000 euro ulatuses hoiustaja kohta ühes pangas.
Kõigi investeeringutega kaasneb teatav risk. Üksikasjalik ülevaade Luminori pakutavate investeerimisteenuste, tingimuste ja investeeringutega seotud riskide kohta leiate siit.
Investeeringud Fondi võivad osakuomanikule tuua nii kasumit kui kahjumit ning Fondi investeeritud rahasumma väärtuse säilimine ja kasv ei ole garanteeritud. Tutvu fondi põhiteabe dokumentide ja prospektiga. Vajadusel küsi nõu asjatundjalt. Lisainfo Luminor Panga kontoritest või telefonil +372 628 3300. Fondide eelmiste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet Fondi järgmiste perioodide tootluse kohta. Pensionifonde valitseb Luminor Pensions Estonia AS.