Tere tulemast privaatpanganduse lehele

Oleme suurim kohalik pank

Saa privaatpanganduse kliendiks

 


Meie klientide eelised >

Privaatpanganduse kaart >

Meie kontaktid >

Meie klientide eelised

Meie lahendused

  • Isiklik kliendihaldur
  • Lai valik investeerimistooteid
  • Nõustamine ja investeerimisstrateegia valik
  • Igapäevapanganduse toimingud eelisjärjekorras
  • Tehingud telefoni ja e-kirja teel
  • Varade haldamine vastavalt kokkulepitud plaanile
  • Regulaarsed investeerimisseminarid

Portfellihaldus

  • Vara haldab professionaalne meeskond
  • Otsused tehakse aktiivse juhtimise põhimõttel ja turuolukorrast lähtuvalt
  • Langusriski kaitse
  • Eesmärgiks turu keskmist ületav, riskiga kaalutud tootlus üle tsükli
  • Täielik ülevaade portfellist ja majanduses toimuvast

Investeerimislahendused

  • Aktsiad ja võlakirjad üle maailma. Ligipääs erinevatel börsidel kaubeldavatele aktsiatele ja võlakirjadele
  • Börsil kaubeldavad fondid (ETF), millega saab hajutatud ning sobiva riski ja tulu suhtega investeeringu
  • Luminor pensionifondid (II ja III sammas)
  • Nordea Luksemburgi investeerimisfondid iga regiooni ja riskiklassi jaoks

Mastercard Platinum

  • Kogu pere reisikindlustus
  • Viipemakse funktsionaalsus
  • Paindlikud tingimused
  • Pikk intressivaba periood
  • Tasuta sularaha välja- ja sissemaksed
  • Priority Pass koos 4 tasuta lounge’i külastusega aastas
  • CWT Kaleva Travel eripakkumised

Tähtajaliste hoiuste konkurentsivõimelised intressid

  • Atraktiivsed intressid EUR ja USD hoiustele
  • Tähtajalised hoiused GBP, NOK, SEK, AUD, PLN, CAD ja RUB valuutas

Eriüritused

  • Kutsed privaatpanganduse klientidele mõeldud seminaridele ja meelelahutusüritustele

Võtke meiega ühendust

privaatpangandus@luminor.ee

Liivalaia 45, 10145, Tallinn, 10. korrus
+372 628 3010

Meie kontaktid

Kristi Lapa 
Privaatpanganduse juht

kristi.lapa@luminorgroup.com
+372 6283 235

Kalle Kose
Privaatpanganduse portfellihaldur

kalle.kose@luminorgroup.com
+ 372 6 283 572

Krystina Klettenberg 
Privaatpanganduse vanemkliendihaldur

krystina.klettenberg@luminorgroup.com
+372 6 283 534

Monika Melts 
Privaatpanganduse vanemkliendihaldur

monika.melts@luminorgroup.com
+372 6 283 285

Kristi Virkus 
Privaatpanganduse kliendihaldur

kristi.virkus@luminorgroup.com
+372 6 283 428

Eva Nei 
Privaatpanganduse kliendihaldur

eva.nei@luminorgroup.com
+372 6 283 597

Kristi Kaasik 
Privaatpanganduse kontohaldur

kristi.kaasik@luminorgroup.com
+372 6 283 467

Aime Ritari 
Privaatpanganduse kontohaldur

aime.ritari@luminorgroup.com
+372 6 283 278

Sten Mattias Oksaar 
Privaatpanganduse kontohaldur

sten.mattias.oksaar@luminorgroup.com
+372 6 283 536

Jekaterina Kolmkant
Privaatpanganduse assistent

jekaterina.kolmkant@luminorgroup.com
+372 6 283 010

Pakume kohaliku turu järgi kohandatud uuenduslikke finantslahendusi

Loe meie igakuist investeerimisturgude ülevaadet siit

Tagasi üles