Tere tulemast privaatpanganduse lehele

Oleme suurim kohalik pank

Saa privaatpanganduse kliendiks

Privaatpanganduse kaart

Meie klientide eelised

Meie lahendused

  • Isiklik kliendihaldur
  • Lai valik investeerimistooteid
  • Nõustamine ja investeerimisstrateegia valik
  • Igapäevapanganduse toimingud eelisjärjekorras
  • Tehingud telefoni ja e-kirja teel
  • Varade haldamine vastavalt kokkulepitud plaanile
  • Regulaarsed investeerimisseminarid

Portfellihaldus

  • Vara haldab professionaalne meeskond
  • Otsused tehakse aktiivse juhtimise põhimõttel ja turuolukorrast lähtuvalt
  • Langusriski kaitse
  • Eesmärgiks turu keskmist ületav, riskiga kaalutud tootlus üle tsükli
  • Täielik ülevaade portfellist ja majanduses toimuvast

Investeerimislahendused

  • Aktsiad ja võlakirjad üle maailma. Ligipääs erinevatel börsidel kaubeldavatele aktsiatele ja võlakirjadele
  • Börsil kaubeldavad fondid (ETF), millega saab hajutatud ning sobiva riski ja tulu suhtega investeeringu
  • Luminor pensionifondid (II ja III sammas)
  • Nordea Luksemburgi investeerimisfondid iga regiooni ja riskiklassi jaoks

Mastercard Platinum

  • Kogu pere reisikindlustus
  • Viipemakse funktsionaalsus
  • Paindlikud tingimused
  • Pikk intressivaba periood
  • Tasuta sularaha välja- ja sissemaksed
  • Priority Pass koos 4 tasuta lounge’i külastusega aastas
  • CWT Kaleva Travel eripakkumised
Mastercard Platinum

Tähtajaliste hoiuste konkurentsivõimelised intressid

  • Atraktiivsed intressid EUR ja USD hoiustele
  • Tähtajalised hoiused GBP, NOK, SEK, AUD, PLN, CAD ja RUB valuutas

Eriüritused

  • Kutsed privaatpanganduse klientidele mõeldud seminaridele ja meelelahutusüritustele

Meie kontaktid

Kristi Lapa
Kalle Kose

Privaatpanganduse portfellihaldur
kalle.kose@luminorgroup.com
+ 372 6 283 572

Krystina Klettenberg

Privaatpanganduse vanemkliendihaldur
krystina.klettenberg@luminorgroup.com
+372 6 283 534

Monika Melts

Privaatpanganduse vanemkliendihaldur
monika.melts@luminorgroup.com
+372 6 283 285

Kristi Virkus

Privaatpanganduse kliendihaldur
kristi.virkus@luminorgroup.com
+372 6 283 428

Eva Nei

Privaatpanganduse kliendihaldur
eva.nei@luminorgroup.com
+372 6 283 597

Kristi Kaasik

Privaatpanganduse kontohaldur
kristi.kaasik@luminorgroup.com
+372 6 283 467

Aime Ritari

Privaatpanganduse kontohaldur
aime.ritari@luminorgroup.com
+372 6 283 278

Sten Mattias Oksaar
Jekaterina Kolmkant

Pakume kohaliku turu järgi kohandatud uuenduslikke finantslahendusi

Loe meie igakuist investeerimisturgude ülevaadet siit

Tagasi üles