Luminor on loodud ajal, mil ainuke püsiv asi on muutus. See on uue põlvkonna pank, mis võtab arvesse kohalikku elustiili ja ärimudeleid. Ühendame põhjamaised kogemused kohapealsete töötajatega, kes tunnevad hästi meie koduturge ja klientide vajadusi.

Meie teekond algab sellega, et julgeme asju lihtsustada. Meie uudishimu paneb meid tulevikku paremaks muutma. Meie sihtrühm on kohalikud ettevõtted ning ettevõtlikud ja finantsmaailmas tegusad inimesed.

Ühendame Nordea ja DNB kogemused kohapealsete töötajate teadmistega. Tänu sellele tunneme hästi koduturge ja oma klientide vajadusi. Soovime teenindada kõiki kliendirühmi, ent eelkõige keskendume väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ning aktiivsetele, ettevõtliku meelelaadiga eraklientidele.

Oleme Baltimaades suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja, kelle hoiuste turuosa on 16% ja laenude turuosa 23%. Meie kliendibaasi kuulub 1,3 miljonit klienti ja meeskonda 3000 spetsialisti.

Meie väärtused

Peame oluliseks tihedat seost oma klientide ja teenustega. Meid kannustab:

uudishimu, mis paneb meid tulevikku paremaks muutma;

koostöö  – väärtustame meeskonnatööd ja seame meeskonna eesmärgid isiklikest eesmärkidest ettepoole;

sihikindlus, mis annab meile jõudu olla algatusvõimelised ja tegutseda.

Nimi Luminor ühendab kahte meie kõige silmatorkavamat tugevust.

Sõnatüvi lumin tähendab ladina keeles valgust ja just seda me püüamegi olla nii oma klientide ja ettevõtete jaoks, kui ka kogukondades ja riikides, kus me elame ja tegutseme: usaldusväärne koostööpartner, kes näitab teed tulevikku.

Meie nime teine pool nor viitab meie organisatsiooni tugevatele juurtele Põhjamaistes pankades.

Need kaks omadust on liidetud üheks nimeks, mis on teejuht nii meie klientidele kui ka meile endile. See meenutab, mida meie kaubamärk tähistab ja miks.