Luminor on loodud ajal, mil ainuke püsiv asi on muutus. See on uue põlvkonna pank, mis võtab arvesse kohalikku elustiili ja ärimudeleid.

Luminor on 1.1 miljoni kliendi ja ligi 3,000 töötajaga suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja Baltimaades, kellel on ca 16% hoiuste ja ca 22% laenude turuosa. Luminor on kapitaliseeritud 17,3% ulatuses esimese taseme põhiomavahenditega (CET 1), mille maht on 1,8 miljardit eurot.

Meie eesmärk on olla parim finantskeskkond kohalike ja tegusate inimeste ja ettevõtete jaoks.

Meie teekond algab sellega, et julgeme asju lihtsustada. Meie uudishimu paneb meid tulevikku paremaks muutma.

Ühendasime kahe juhtiva Põhjamaa panga, Nordea ja DNB kogemused siinsete töötajate teadmistega. Tänu sellele tunneme hästi koduturge ja oma klientide vajadusi. Soovime teenindada kõiki kliendirühmi, ent eelkõige keskendume väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ning aktiivsetele, ettevõtliku meelelaadiga eraklientidele.

Meie väärtused

Peame oluliseks tihedat seost oma klientide ja teenustega. Meid kannustab:

Nimi Luminor ühendab kahte meie kõige silmatorkavamat tugevust.

Sõnatüvi lumin tähendab ladina keeles valgust ja just seda me püüamegi olla nii oma klientide ja ettevõtete jaoks, kui ka kogukondades ja riikides, kus me elame ja tegutseme: usaldusväärne koostööpartner, kes näitab teed tulevikku.

Meie nime teine pool nor viitab meie organisatsiooni tugevatele juurtele Põhjamaistes pankades.

Need kaks omadust on liidetud üheks nimeks, mis on teejuht nii meie klientidele kui ka meile endile. See meenutab, mida meie kaubamärk tähistab ja miks.