Eelmise aasta oktoobrist alates edukalt Baltikumi turul tegutsev Luminor alustab organisatsiooni struktuuri ümberkorraldustega, mille tulemusel muutub Eesti üksus peakontoriks ning Läti ja Leedu üksused filiaalideks.

Luminor esitas vastavad teavitused täna, 19. veebruaril 2018 Eesti Finantsinspektsioonile ja neid menetletakse Euroopa Keskpanga ja Finantsinspektsiooni koostöös. Ümberkorraldustega plaanitakse lõpule jõuda 2019. aasta jaanuariks.

Luminor on kohaliku juhtimis- ja otsustuspädevusega tänapäevane pank, mis on loodud just Eesti, Läti ja Leedu ettevõtete ja inimeste jaoks. Äritegevuse juhtimise koondamine Eestis asuva peakontori alla ning Läti ja Leedu üksuste filiaalideks ümberkorraldamine muudab organisatsiooni juhtimisstruktuuri läbipaistvamaks ja tööprotsessid efektiivsemaks.

Ümberkorraldused ei mõjuta igapäevast klientide teenindamist. Muudest Luminoriga seotud arengutest, mis puudutavad toote- ja teenusevalikut, uusi kliendipakkumisi ja digitaalseid edusamme, teavitatakse kliente tavapäraste panga info- ja teeninduskanalite kaudu.

Loe viimaseid uudiseid