Põnev on olla uue panga arendamise juures

Kristi Kaasik
Luminori privaatpanganduse kontohaldur

Olen erialalt Tartu Ülikooli lõpetanud rootsi keele filoloog ja pangandusse jõudsin üsna juhuslikult. Sattusin enne ülikooli minekut mõneks aastaks Ahvenamaale ja seal tekkis tahtmine minna rootsi keelt õppima. Samas ei tundunud õpetajaamet mulle üleliia ahvatlev.

2002. aastal kandideerisin tuttava soovituse peale Ühispanga personaalpangandusse assistendiks ja nii jõudsingi panganduse juurde, töötades alguses assistendina ja hiljem SEB privaatpanganduse kontohaldurina.

SEB-s töötasin kaheksa aastat. Pärast lastega kodus olemist kandideerisin Nordeasse privaatpanganduse assistendi kohale. Aasta hiljem asusin tööle kontohaldurina.

Vahepeal on muutunud nii panga omanikud kui ka nimi: Nordeast on saanud Luminor ja nüüd läheb mul siin pangas juba kuues aasta. On väga põnev olla praeguste suurte muutuste keskel ning anda oma panus ühe uue panga arendamisse.

Mulle meeldib mu töö privaatpanganduses väga. Kolleegid on tõelised professionaalid, kelle kõrval on hea töötada.

Koostöö klientidega on meeldiv ja tore. Tahame klientidele parimat pakkuda, eriti praeguses arenemise ja kasvamise faasis. Ehitame üles väga ambitsioonikat panka, kus võtame kasutusele uued tehnoloogilised lahendused. Ühel hetkel kui kõik need plaanid on realiseerunud, avab see klientidele palju uusi võimalusi.

Uhkusega siin.