Vaba tagasimaksega krediitkaardid

Mastercard  Credit

Krediidi kulukuse määr on 26,45% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 500 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 574.48 €, fikseeritud intress 20% aastas ja  kuutasu 1.40 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.

Mastercard  Gold

Krediidi kulukuse määr on 29,38% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 1000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 1166.17 €, fikseeritud intress 18% aastas ja kuutasu 5.00 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.

Mastercard Platinum

Krediidi kulukuse määr on 18,35% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 4000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 4408.68 €, fikseeritud intress 12% aastas ja aastatasu 135 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.

Stockmann Mastercard

Krediidi kulukuse määr on 23,38% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 640 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 723.91 € ja fikseeritud intress 18% aastas ja kuutasu 1.50 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.

PINS Mastercard

Krediidi kulukuse määr on 36,3% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 320 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 386.36 €, fikseeritud intress 22% aastas ja kuutasu 2 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.

Finnair Plus Mastercard

Krediidi kulukuse määr on 51,9% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 300 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 390.85 €, fikseeritud intress 22% aastas ja kuutasu 4 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi  12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidilimiidi kasutusse võtmisest.