Keerulise olukorra lahendamine annab hea tunde

Jekaterina Kolmkant
Luminori privaatpanganduse assistent

Lõpetasin 2016. aastal Tallinna Tehnikaülikooli, kust sain bakalaureusekraadi rahvusvahelises majanduses ja ärikorralduses. Ülikooli ajal kaubanduskeskuses töötades mõistsin, et tahaksin tegutseda kohas, mis oleks erialaga rohkem seotud.

Nii leidsingi pakkumisi lapates Luminori töökuulutuse. Mõtlesin juba siis, et see on ilmselt hoopis teine maailm. Ja eks ta ongi.

Käisin töövestlusel, ja kuigi ma seal väga kartsin, sain siiski tellerina tööle. Algus oli päris keeruline, sest olin veel kogenematu ja rahvast käis palju. Samas andis see aeg väga korraliku kogemuse. Hea tunne on, kui oled mõne keerulise ja stressirohke olukorra hästi lahendanud.

Mõne aja pärast kandideerisin privaatpanganduse assistendiks

Varsti saab mul sellel kohal aasta täis. Siin on veidi rahulikum, aga töö on hästi arendav ja huvitav. Olen privaatpanganduses veel algaja, aga olen väga uudishimulik ja käin heameelega koolitustel. Kolleegid on väga sõbralikud: ma ei karda neilt kunagi nõu küsida, sest nad alati aitavad. Me teeme siin meeskonnatööd ja peame olema nagu perekond.

Näen iga päev enda ümber säravaid inimesi, kes mind motiveerivad. Loodetavasti inspireerin ka mina neid natuke.

Pean ennast loomu poolest hoolikaks ja rahulikuks

Kontrollin olulised asjad alati üle ja panen kirja, teen plaani ning sean tegevused tähtsuse järjekorda. Mulle meeldib inimestega suhelda ja neid aidata. Vahel kipun olema veidi kärsitu: kuna ise tegutsen kiiresti, ootan vahel ka teistelt sama tempot.

Mulle Luminoris meeldib, aga ega ma ei tea, mis saab viie aasta pärast. Olen ju veel nii noor, kindlasti tahan uusi kogemusi saada ja end arendada. Mõtlen ka magistrikraadi tegemise peale, kuid pole veel otsustanud, kas jätkan sama erialaga.

Väljaspool tööaega jalutan palju oma koeraga, mul on Saksa špits. Veel käin ujumas ja jõusaalis.