Populaarseimad

Deebet- ja krediitkaardid ei kaota kehtivust.

Esialgu deebet- ja krediitkaarte välja ei vahetata. Peagi pakume Teile uusi ja ilusaid Luminori kaarte!

Internetipank.

Ühise IT-platvormi ehitamine võtab veel aega. Seni saate jätkata endise DNB ja Nordea internetipanganduse lahenduste kasutamist.

Jõudude ühendamine teeb meid tugevamaks.

DNB ja Nordea ühendasid oma Balti ärid, et enda ulatust suurendada ja ressursse tõhusamalt kasutada. Meist saab Baltimaade juhtiv kliendikeskne pank. Meil on atraktiivsete pakkumiste tegemiseks vajalik ulatus ja ressursid.

Kontorivõrk.

Olete alati meie kontoritesse teretulnud. Teenindatakse nii endisi Nordea ja DNB kliente kui ka uusi Luminori kliente. Kontorite asukohtadega saate tutvuda siin.

Loe lähemalt Kuva vähem

Ärile keskendunud.

Nii DNB kui Nordea olid tugeva taustaga pangad. Mõlemal oli Baltimaades lojaalne kliendibaas. Luminor jätkab kõikide kliendirühmade teenindamist, keskendudes peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning jõukamatele eraklientidele.

Loe lähemalt Kuva vähem

Kiire ja professionaalne veebitugi.

Uuendasime oma kõnekeskust. Saate meile helistada numbril 628 3300 või saata e-kirja aadressile info@luminor.ee. Anname oma parima, et pakkuda vajalikku tuge.

Loe lähemalt Kuva vähem

Sõltumatu ja piisavalt rahastatud.

Meil on tugev hoiusebaas. DNB ja Nordea aitavad vajaduse korral leida lisarahastust ja meie pikaajaline strateegia on suurendada hoiuste kaasamist, kinnitada kanda võlakapitali turul ning leida keskpikas perspektiivis sõltumatu rahastus.

Loe lähemalt Kuva vähem