Ideelaen

Soovid investeerida oma ettevõttesse, soetada auto või katta tervisele tehtud kulutusi? Ideelaen aitab plaane ellu viia.

Eelised

Ideelaenu taotlemine

1

Täida laenutaotlus

Taotlust on võimalik esitada paberkandjal või elektrooniliselt. Meie panga klient saab taotluse esitada läbi internetipanga.

2

Võtame sinuga ühendust

Vaatame sinu taotluse läbi ja võtame sinuga ühendust.

3

Allkirjasta laenuleping

Allkirjasta laenuleping endapoolt valitud kontoris.

4

Notaris käimine

Notaris seatakse tagatisele hüpoteek.

5

Laenu väljastamine

Kanname laenu arvele.

Vajalikud dokumendid

  • Laenutaotleja(te) pass või ID-kaart.
  • Taotleja(te) pangakonto(de) viimase 6 kuu väljavõte. Kui sissetulekud on viimase 6 kuu jooksul laekunud meie panka, ei ole konto väljavõte vajalik.
  • Laenu tagatiseks pakutava objekti hindamisakt, mis on koostatud panga poolt aktsepteeritavas kinnisvarabüroos. Laenu tagatiseks pakutava objekti hindamisakti tellib laenu taotleja, kes kannab ka hindamisakti koostamisega seotud kulud vastavalt kinnisvarahindaja hinnakirjale.
  • Laenutaotlus. Taotlust on võimalik esitada paberkandjal või elektrooniliselt. Meie panga klient saab taotluse esitada läbi internetipanga.

Kasulikud lingid

Ideelaenu üldinfo
Hinnakiri
Panga üldtingimused
Kinnisvarahindajad
Kodukindlustus
 Laenusaaja meelespea
 Käendaja meelespea
 Pantija meelespea
 Krediidi kulukuse määra näited

Ideelaen aitab plaane ellu viia!

Sind võib/võivad veel huvitada: Kodukindlustus, Laenukindlustus

Enne laenulepingu sõlmimist palun tutvuge laenulepingu tingimustega ning laenulepingust tulenevate kohustuste mittetäitmisega seotud ohtudega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga. Laenuandja on Luminor Bank AS, peakontori aadress Liivalaia 45, 10145 Tallinn.